piątek, 10 marca 2017

Remember to be happy.

... Cześć ! ...


Znalezione obrazy dla zapytania czterolistna koniczyna tapeta

 


   Złoty środek na szczęście ? Każdego cieszy coś innego, ponieważ jak wiadomo, wszyscy jesteśmy inni. Każdy z nas pragnie odnaleźć w swoim życiu ten promyczek szczęścia. Często pogoń za nim sprawia, że ono ucieka nam coraz dalej i dalej. Może źle szukamy ?  Może przyjęliśmy złą postawę i zły sposób na jego odnalezienie ? Może trzeba zacząć być szczęśliwym bez powodu ? Niektóre rzeczy w życiu nas blokują i trzeba odstawić je na bok. 


Rozwijaj swoje pasje. Gdy znajdziesz coś, co sprawia Ci przyjemność, rób to ! Uwielbiasz biegać – biegaj ! Kochasz tańczyć – tańcz ! Lubisz śpiewać – śpiewaj ! Marzysz o karierze fotografa – rób zdjęcia ! To wydaje się takie proste, ale prawda jest taka, że często lenistwo zamyka Ci drogę do rozwijania Twoich umiejętności. Trzeba je wyrzucić i zacząć się realizować.
Pokochaj siebie.  Może wydaje Ci się, że nie jesteś  taka jaka powinnaś być.  Długi nos, odstające uszy, 2kg więcej niż powinno być, sprawiają, że nie czujesz się dobrze we własnej skórze. Popatrz w lustro i krzyknij : ,, KOCHAM SIEBIE, JESTEM PIĘKNA ”. Nie osądzaj siebie. Często porównujesz się do innych i dlatego podcinasz sobie skrzydła. Cały wszechświat powstał właśnie dla Ciebie, więc myśl o sobie jako o kimś wyjątkowym. ,, Jeśli nie potrafisz kochać siebie, nie możesz pokochać drugiego ”.
Znalezione obrazy dla zapytania piękno zaczyna się w momencie kiedy decydujesz się być sobą

    Zostaw toksycznych znajomych. Z relacji, które biorą Twoją całą energię a nie dają szczęścia w zamian nie będzie nic dobrego. Nie warto trwać w związkach/przyjaźniach, które są po prostu toksyczne <o toksycznych znajomościach>. Nigdy nic z tego dobrego nie wychodzi. Ograniczana i tłamszona nie będziesz szczęśliwa, dlatego pożegnaj tych, którzy nie zasługują na Twoją obecność.
    Nie uciekaj przed problemami. Problemy są zawsze. Niektórzy starają się przed nimi uciekać, chociaż doskonale zdają sobie sprawę, że żadnego wyjścia ewakuacyjnego nie znajdą. Trzeba stawić czoła problemom. Wyjść z nich silniejszym. Trzeba wstawać po upadku i iść dalej. Czas nie stoi w miejscu i Ty też nie możesz.
   Powiedz ,,NIE ”opinii publicznej.  Jak dobrze wiadomo ludzie gadają i gadać będą. Przejmowanie się każdą głupotą na swój temat skutkuje złym poczuciem humoru i izolowaniem się od społeczeństwa. To Twoje życie, więc rób to, co uważasz za słuszne. Przyjmuj do wiadomości tylko opinię najbliższych. Nie czekaj na nic. Nie czekaj na weekend, na wakacje, na kogoś. Wstań i żyj po swojemu ! Tak, jak chcesz !
   Zostaw przeszłość z tyłu.  ,, Gdy dzwoni przeszłość to nie odbieraj. Ona nie ma Ci już nic nowego do powiedzenia. ”. Pewnych rzeczy nie da się rzucić w niepamięć, ale trzeba starać się z nimi pogodzić. To było kiedyś i już nie wróci. Nie stój w miejscu, tylko leć do przodu ! Pilnuj, by przyszłość Ci nie uciekła, gdy będziesz zanurzona w przeszłości. Otwórz się na świat. Pomyśl ile już przeszedłeś i zobacz w jakim punkcie jesteś teraz. Z tego punktu nie możesz iść w tył, więc musisz iść w przód ! 

Znalezione obrazy dla zapytania szczęście


Całusy, 
Natalia

10 komentarzy:

 1. Nie ważne jakim sposobem grunt to znaleźć sszczescie i być szczęśliwym ^^
  aniolek4.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo motywujący post! Szczęście to podstawa i czasami możemy odnaleźć je w nawet najmniejszych rzeczach :)
  neversaynever171.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardz dobrze napisany post! Widać, że przemyślany, a nie pisany 'na szybko'! Wiele uświadamia, jednak łatwo mówić, trudniej zrobić...

  Pozdrawiam ♥,
  MADEMOISELLE BLOG

  OdpowiedzUsuń
 4. Pasja to jest to. To ona motywuje do dalszego działania i do tego, żeby walczyć o swoje marzenia i nie poddawać się :)
  Zapraszam http://natalie-forever.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny wpis ;d warto działać i dążyć do wyznaczonych celów :D

  grlfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Słuszna uwaga z tym stwarzaniem samemu szczęścia. Stwarzanie! Nie szukanie. Zasadniczo ze szukaniem jest taki problem, że szukamy czegoś czego nie ma. A jeszcze gorzej, że często sobie wmawiamy, no przecież to coś istnieje. W zasadzie ostatecznie kończy się to nieszczęściem. Natomiast trwanie mocno w rzeczywistości i kreowanie może wpłynąć na stan szczęścia. I co stworzymy to mamy. Autentyczny realny byt. A nie pogoń za fantazjami, marzeniami, czy niewiadomo czym jeszcze.
  Fajnie usystematyzowane kilka punktów, konkretów, a nie tylko zbycie frazesem "idź i rób". Dobry post, serio :)
  Pozdrawiam
  Insolitus

  OdpowiedzUsuń
 7. Jesteś niezwykła :) prowadzisz mega interesującego bloga, każdy post robi na mnie ogromne wrażenie i widać postępy Twojej pracy, mam nadzieję , że jeszcze wiele osiągniesz, trzymam za Ciebie kciuki kochana <3

  http://kaarollkaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajny post, naprawdę!
  Czekam na jakiś nowy pościk
  Pozdrawiam♥

  http://kammage12.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Naprawdę bardzo motywujący post! Myślę że każdy powinien się z nim zapoznać i wziąć sobie twoje rady do serca. Szczęście może być naprawdę blisko, nie każdy tylko jest tego świadomy :)
  pozdrawiam cieplutko myszko :*
  w wolnej chwili zapraszam do siebie ♡
  ayuna-chan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń